Portrety do Tindera, Serwisów Randkowych i Portali Społecznościowych

fotograf portretowy - wroclaw
Fotograf portretowy - Wroclaw

Czy potrzebujesz profesjonalne zdjęcia do portali randkowych?

Sesje portretowe we Wrocławiu

Przebywam obecnie we Wrocławiu na czas nieokreślony. Zainteresowanych sesją portretową zapraszam do kontaktu.

Twoje zdjęcie jest najważniejszą częścią Twojego profilu randkowego

Czas najwyższy, abyśmy przestali okłamywać się tym, że ktoś interesuje się naszym charakterem na portalach randkowych. Nikt nawet tego nie czyta. Zresztą, większość profilów na Tinderze nie ma nawet żadnego opisu. W rzeczywistości ludzie nie są zainteresowani naszym charakterem, liczy się pierwsze wrażenia.

W większości aplikacji randkowych mamy nie więcej niż sekundę na to, aby zwrócić na siebie uwagę wyglądem. Oczywiście, super gwiazdorów Instagrama to nie dotyczy. Niestety 99% z nasz nie należy do tej grupy ludzi i odrobina pomocy na pewno się przyda.

Profesjonalne zdjęcia portretowe będą wyróżniać się z tłumu selfies i spowodują, że oglądający zatrzymają się na chwile, obejrzą resztę zdjęć, a może nawet przeczytają nasz randkowy profil.

Najważniejsze jest dobre pierwsze wrażenie

O to przecież chodzi, prawda? Chcemy spowodować, aby osoba oglądająca zatrzymała się na chwilę na naszym zdjęciu i zaintrygowała się na tyle naszym profilem, żeby przesunąć w prawo, zamiast w lewo.

Jeśli jesteście zdenerwowani albo niepewni sesji portretowej –  nie ma w tym nic dziwnego. Ja też nie lubię, gdy inni robią mi zdjęcia i to ja jestem fotografem. To nie jest to, co robimy każdego dnia. No, chyba że jesteście gwiazdami Instagrama, wtedy macie to we krwi!

Jestem fotografem portretowym we Wrocławiu

Fotografuje ludzi od wielu lat: portrety indywidualne, kiedyś też portrety rodzin i wesela. Moim zadaniem jest fotografować ludzi tak, by pokazać ich najlepszą stronę. Po setkach sesji portretowych mogę spokojnie stwierdzić, że wszyscy mają tremę przed kamerą. Czy jest to zwykła osoba, czy profesjonalna modelka, wszyscy potrzebują czasu, aby się oswoić z aparatem.  To naprawdę całkiem normalne.

Zostawcie to mnie. Ja Was pokieruję, dam Wam wskazówki odnośnie do pozowania, wyrazu twarzy itp.  Pomogę też z doborem odpowiedniej garderoby, a przede wszystkim chcę sprawić, żebyście czuli się zrelaksowani przed kamerą. Gwarantuję, że wrócicie z sesji z uśmiechem na twarzy i wieloma świetnymi, a przede wszystkim profesjonalnymi zdjęciami. Może nawet spodoba Wam się pozowanie przed kamerą?

Cennik sesji portretowych do portali randkowych

Opcja 1

250 zł

  • 1 godzinowa sesja
  • 2 zmiany garderoby
  • 20 najlepszych zdjęć

Opcja 2

350 zł

  • 1,5 godzinowa sesja
  • wielokrotne zmiany garderoby
  • 30 najlepszych zdjęć

Opcja 3

500 zł

  • 2+ godzinowa sesja
  • wielokrotne zmiany garderoby
  • 2 lokalizacje
  • 50 najlepszych zdjęć

Retuszowanie zdjeć 25 zł od zdjęcia

portrety do portai dandkowych - Wrocław

Fotografia portretowa - Wroclaw

Masz pytania?

Zdjęcia do portali randkowych - Wroclaw
zdjecia na portale randkowe - wroclaw